Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dodatky k pravidlům

 

Opravují: Rozpis povolání. Soupis, co se od nich dá čekat. Jak jaké povolání ovlivňuje hru. RP postav.

 

 

 

Mág.

 

- Zůstává stejný.

- Co se čeká od hráče hrajícího mága:

 

Mág by měl hrát velmi přesvědčivě své RP ( Role playing – hraní své role). Čeká se od něj chytrost a dobré načasování použití svých kouzel. Mág by měl být inteligentní. Uděluje dobré rady a nezná strach z meče. Bojí se jiných věcí. Ne pozemských. Mág by se měl stát jakousi oporou při obléhání, záchraných misí,

 

 

Bojový Mág.

 

- Nesmí používat jinou zbraň než střední. Viz. Tabulka. Nemá právo nosit štít ani vrhací zbraňe.

- Co se čeká od hráče hrajícího bojového mága:

 

Bojový Mág je jakýmsi zlým typem Mága. Používá agresivní kouzla a bojuje mečem. Je to spíše takový temny opředený válečník. Představa bojového mága, namyšlený, ale velice inteligentní jedinec, který hraje spíše sám na sebe. Ale to je jen představa! Každý ho může hrát tak osobitě, že to bude výborné. Jinak při hře… Od bojového mága se nejspíš bude čekat bojovnost a odvaha. Takový vícestranný válečník.

 

 

 

Hraničář

 

- Získavá jednu schopnost, pokud se ocitá pod korunami stromů, neůčinkují na něj žádná kouzla.

- Co se čeká od hráče hrajícího hraničáře:

 

Hraničář je takový skloubený Vrah s lehce oděným Válečníkem. Od Hraničáře se čeká všeobratnost. Jak dobrý bojovník tak dobrý taktik atd. Také se od něj vyžaduje stopovací dovednost. Ale klasa i pro začátečníky! Někde se začít musí. Jinak by to měl být inteligentní mírumilovný člověk.:)

 

 

Vrah

 

 

- Pokud zasáhne nepřítele do zad, nepřítel neztrácí jeden ale dva životy. To platí v normálním boji. Pokud se Vrah plíží a dostane se až k hráči, nenápadně třeba zezadu a nepřítel o něm neví do té doby než vrah zaútočí, tak nepřítel ztrácí všechny životy.

- Co se čeká od hráče hrajícího vraha:

 

Rychlost, mrštnost, hbitost, lstivost, to by se mělo stát měřítky Vraha. Oděn v lehké zbroji, plížící se tiše porostem. Tak by měl vypadat Vrah.

 

 

Válečník

 

- Získává schopnost při napadení více než jedním útočníkem a to. Jeho úder je smrtelný i když zasáhne od loktů dolů a od kolen dolů. (Myšleno že tím ubere jeden život.)

- Co se čeká od hráče hrajícího válečníka:

 

Odvahy na rozdávání. Nebojí se více útočníků, a je to základní kámen boje! Co víc k Válečníkovi?! Válečník boj…. Válečník hlad…. Válečník zabít a pak sníst….. Ne….. Válečník sníst a pak zabít….